Haber

Trabzonspor hacklendi mi? Trabzonspor hacklendi mi?

Trabzonspor ait şirketler olduğu açıklandı. Bazı bilgilerin ele geçirilmesi nedeniyle Kişisel Bilgileri Koruma Kurumu’na bilgi ihlali bildirimi yapılmıştır. Trabzonspor hacklendi mi? Trabzonspor hacklendi, merak edildi.

TRABZONSPOR HACKLENDİ Mİ?

Trabzonspor Ticari İşler ve Turizm İşletmeciliği Ticaret A.Ş, Trabzonspor Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş, Trabzonspor Telekomünikasyon Danışmanlık ve Servis Hizmetleri Ticaret A.Ş., Bordeaux Blue Futbol Yatırımları Ticaret A.Ş., Trabzonspor Kulüpler Birliği ve Trabzonspor Bordeaux Blue Power Elektrik Üretimi saldırı A.Ş.’nin şifreli sunucularında tutulan belgelere ulaşılmazken, ihlalden etkilenen kişi sayısı ve kayıtlar tespit edilemedi.

KVKK İNCELEME BAŞLATTI

İhlalden çalışanlar, kullanıcılar, öğrenciler, müşteriler ve potansiyel müşteriler etkilenirken kimlik, iletişim, personel, müşteri süreci, finans, mesleki deneyim, pazarlama, görsel ve işitsel kayıtlar ve diğer bilgi kategorileri de ihlalden etkilendi. İlgililer, veri ihlaline ilişkin bilgileri davet merkezi aracılığıyla alabilecektir. Bilgi ihlali bildiriminin ardından KVKK konu hakkında soruşturma başlattı.

cesme-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu