Yaşam

Borusan Quartet, Süreyya Operası’ndan Caddebostan sahiline uzanıyor

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Borusan Holding festival sponsorluğunda düzenlenen 52. İstanbul Müzik Festivali 13 Haziran’a kadar devam ediyor. 

 

Borusan Grubu, 80. yıl dönümünü kutlarken, ilk notadan beri destekçisi olduğu ve “Bir İstanbul Klasiği” haline gelen İstanbul Müzik Festivali’nde kültür-sanata olan katkısını ve desteğini sürdürüyor. Sanatı daha büyük kitlelerle buluşturma hedefiyle Borusan, Borusan Quartet’ın 8 Haziran’da Süreyya Operası’nda gerçekleştirilecek konserini Caddebostan sahiline de taşıyacak. Bu özel gecede, Türkiye’nin sayılı kadın şeflerinden Sibil Arsenyan yönetimindeki Borusan Quartet, Synergy Vocals ile birlikte sahne alacak. 

 

Özel olarak hazırlanan canlı yayın organizasyonuyla, 8 Haziran Cumartesi saat 20.00’den itibaren dileyen tüm sanatseverler konseri Caddebostan sahilinde ücretsiz olarak izleyebilecek. Bu eşsiz konser aynı zamanda Karnaval radyolarından Borusan Klasik ile Joy FM ortak yayınıyla dinleyicilerle buluşacak.

 

Bilet Bilgileri:
 8 Haziran Cumartesi günü saat 20.00’da Süreyya Operası’ndaki “Borusan Quartet & Synergy Vocals” konserleri için biletler Passo’dan satın alınabilir.

Borusan Quartet Konserini Caddebostan Sahilinde Ücretsiz İzlemek İçin:
 8 Haziran Cumartesi günü saat 20.00’den itibaren Caddebostan sahilinde (Migros yanı) olabilirsiniz.

Konseri Radyo Yayınıyla Dinlemek İçin:
 Karnaval Radyo (97.7 FM), Borusan Klasik Joy FM (101.2 FM)’i takip edebilirsiniz.

Ana kampanya filmleri:  

Borusan, “Bir İstanbul Klasiği, müziğin kalbi şimdi tüm sesleriyle İstanbul’da atıyor” mesajıyla tüm müzikseverleri İKSV 52. İstanbul Müzik Festivali’ne davet ettiği kampanya filmlerini yayınladı. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

muradiye-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu