Haber

Aziz Yıldırım cumhurbaşkanı adayı olacak mı? Aziz Yıldırım Fenerbahçe’nin başkanı mı olacak?

Fenerbahçe ‘nin eski futbolcusu ve menajeri Selim Soydan, Aziz Yıldırım hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Soydan’ın Yıldırım’ın yeniden lider adayı olacağı iddialarının ardından Aziz Yıldırım cumhurbaşkanı adayı olacak mı? Aziz Yıldırım Fenerbahçe lideri olacak mı? sorular incelendi.

AZİZ YILDIRIM LİDER ADAYI MI OLACAK?

Fenerbahçe ‘nin eski futbolcusu ve menajeri Selim Soydan, Aziz Yıldırım hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yıldırım’ın yeniden lider olacağına ilişkin tartışmalara ilişkin Soydan, “Aziz bey beni 15-20 gün önce aradı. ‘Hayır Selim dedim. Fenerbahçe “Ona olan borcumu ödedim.” dedi.”

“FENERBAHÇE’YE BORCUMU ÖDÜYORUM”

Aziz Yıldırım’ın cumhurbaşkanlığına aday olacağı iddialarına ilişkin konuşan Soydan, “Aziz Bey beni 15-20 gün önce aradı. ‘Hayır Selim dedim. Fenerbahçe “Ona olan borcumu ödedim.” ifadeler kullanılmıştır.

Aziz Yıldırım

“FENERBAHÇE KESİNLİKLE SAHİBİ OLAMAZ”

Genel Kurulu değerlendiren Soydan, “70 yıldır Fenerbahçe camiasındayım. Ben böyle bir mali kongre görmedim. Herkes çok üzüldü. Umarım bir daha böyle şeyler olmaz. Memnun kalmadım.” genç üyelerin üslup hatası.Bu tür şeyler olunca kötü şeyler oluyor.Böyle şeyler olmuyordu, olmamalıydı.Fenerbahçe’nin sahibi ne Ali Koç ne de Aziz Bey!Bugün ofisler var, yok. yarın Tüketim geçiyor Fenerbahçe kesinlikle başıboş bırakılmaz hiçbir şekilde kalmamıştır Kargaşa yakışmaz Hengame Huzursuzluk getirir Kargaşa olan yerde başarı zordur Bireyler tartışabilir Kargaşaya yol açar , sağa çekmenin yolu yok. Barış olmadan hiçbir şey olmaz. Aklı başında hiçbir Fenerbahçeli bu kargaşadan mutlu olmaz.” dedi.

“İnşallah bu kargaşa son bulur”

Selim Soydan da, “Ali Bey ve Aziz Bey her zaman kendileri için mücadele edebilirler. Ancak Fenerbahçe için münakaşa etmek yanlıştır. İnsana insan zarar verebilir, kavga çıkabilir. bütün toplumu karıştırır kargaşaya neden olur.o kendisinden fazlasını yapabilir,diğeri daha fazlasını iyi yapabilir.çatışma olunca barış olmaz,barış olmayınca başarı olmaz.inşallah bu kargaşa bir son bulur son.” söz konusu.

kozan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu