Haber

AK Parti’nin seçim beyannamesi açıklandı (CANLI)

ANKARA (İGFA) –Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirilen AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı başladı.

Yoğun sevgi gösterileri arasında salona giren Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, kürsüden partilileri selamladı.

AK Parti’nin seçim beyannamesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına atıfta bulunan 23 başlık içeriyor.

Bildirgenin ana teması ‘Türkiye Yüzyılı’dır.

Konuşmasına Cumhur İttifakı temsilcilerini, AK Parti milletvekil adaylarını ve basın mensuplarını selamlayarak başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye’nin asrın miti olarak bu tabloyu, iktidardan çıkmak üzere olduğumuz bir dönemde önümde görüyorum” dedi. Cumhuriyetimizin birinci yüzyılı geride kaldı.”

DOĞRU ADIMLARLA DEVAM EDİYORUZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emin adımlarla yola devam ettiklerini belirterek, “1950’nin inanç ve iradesiyle ‘Yeter artık söz milletin’ demek için bir aradayız. Söz yeter, karar ve istikbal milletindir’ dedi.

Bugüne kadar girdiği seçim dönemlerine ait kampanya ve sloganları hatırlatan Erdoğan, “Yarın değil, şimdi, çabuk” diyerek bugün Türkiye’nin Asrın Yürüyüşü’nü başlatmak için burada olduklarını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu