Haber

Soyer: İzmir İçin Bahane Değil Eylem Üretiyoruz

izmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 70 milyon liralık yatırımla Torbalı Subaşı Atıksu ve Yağmursuyu Şebekesi inşaatının temelini attı. Bölgenin tüm evsel atık sularının Torbalı Atıksu Arıtma Tesisi’ne bağlanmasını sağlayacak yatırım hakkında konuşan Başkan Soyer, ” izmir Bahane değil eylem üretiyoruz. Ülkemizin içinden geçmekte olduğu derin ekonomik krize rağmen, izmir Türkiye’ye ve Torbalı’ya verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam edeceğiz.” Başkan Soyer, İZSU’nun 2019’dan bu yana ilçeye yaptığı yatırımın 1 milyar lira olduğunu söyledi.

İZSU Genel Müdürlüğü tarafından 70 milyon liralık yatırımla projelendirilen Torbalı Subaşı Atıksu ve Yağmursuyu Şebekesinin inşaatına başlandı. Kanalizasyon sorununu çözecek projenin temel atma töreninde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin ve eşi Fatma Tekin, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, İZSU Genel Müdürü Ali Hıdır Köseoğlu Uzun yıllardır çözülemeyen Subaşı’nın. , meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

SOYER: “KAÇAK ORANINI YÜZDE 17’YE DÜŞÜRDÜK”

“KOKULU VE SEL MÜCADELESİ HIZLA DEVAM ETMEKTEDİR”

“SÖZLERİ BİR TEK GERÇEKLEŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

“NEFES ALMADAN MÜCADELEMİZE DEVAM EDECEĞİZ”

TEKİN: “ONURU YAŞIYORUZ”

Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, “İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Torbalı Belediyesi olarak uyum içinde çalışıyoruz. Tunç Belediye Başkanımızın liderliğinde geride bıraktığımız yıllarda çalışmalarının en güzel örneklerini sergileyerek güzel işler yapmanın gururunu yaşıyoruz. birlikte.”

Kaynak: ANKA / Yerel

gumusovaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu