Yaşam

Kırmızı Goncalar Final Yapacak mı?

Kızıl Goncalar dizisinin son fragmanı Kızıl Goncalar’ın final yapıp yapmadığı tartışmalarını gündeme getirdi. İşte son gelişmeler.

NOW TV’nin tartışmalı yapımı Kırmızı Goncalar yeni bölümleriyle Pazartesi akşamları ekranlarda. Ancak yeni bölüm fragmanının paylaşılmasıyla birlikte farklı tezler de konuşulmaya başlandı. Diziyi sevenler hem yeni bölüme tepki gösterdi hem de dizide yaşanan olaylar nedeniyle üzüntü yaşadı.

Kırmızı Goncalar Final Yapacak mı?

Kırmızı Goncalar’a RTÜK Baskısı

Kızıl Goncalar dizisi yayına başladığı ilk günden itibaren RTÜK baskısı gündemde. 6. bölümün yayınlanmasının ardından Kızıl Goncalar ile RTÜK arasında yeniden sorun olduğu dedikoduları ortaya çıktı. Hızla takip edilen Red Roses fragmanı ise final tartışmalarını güçlendirdi. Daha önce yayınlanan bazı sahneler nedeniyle durdurulmasına karar verilen Kırmızı Goncalar’ın yeni döneminde ayrılık yaşanacak. Son iddialara göre diziyi iki farklı senaryo bekliyor. Bu senaryolardan ilki finaldir. İddialara göre 2-3 bölüm sonra dizideki hikaye toparlanacak ve böylece dizi final yapmış olacak. İkinci senaryo ise dizinin senaryosunda değişiklik yapılması. Değişiklik yapılması halinde dizideki bazı oyuncuların diziden ayrılacağı ve diziye yeni isimlerin geleceği belirtildi.

Kırmızı Gül Tomurcukları’nın Son Bölümünde Neler Oldu?

Yeni bölümün en dikkat çekici kısımları Suavi, Levent ve Zeynep arasında yaşandı. Feyza, Zeynep’i kıskandığı için Zeynep’e yeni bir oyun kurar. Cüneyd olanları öğrenir ve Zeynep’le yüzleşir. Suavi ve Levent, Zeynep’i uzaklaştırmak için büyük çaba harcıyor. Öte yandan Levent, Cüneyd’le görüşmek istiyordu. Ancak bu Levent için şok etkisi yarattı. Çünkü Levent, Suavi’nin hasta olduğunu öğrenince şok oldu. Bu nedenle Cüneyd ve Sadi hastayı ziyaret etmek için harekete geçti. Bu ikiliye tekkedeki diğer kişiler de eşlik ediyordu. Mira yaklaşan doğum günü için heyecanlı olsa da Can yüzünden yaşadıkları ve annesinin yokluğu Mira’yı üzmeye devam ediyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu