Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yerel seçim mesajı: Sayın Devlet’in de belirttiği gibi ‘koçlarımızı belirleyip yolumuza devam edeceğiz’

Rusya’dan dönen uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerel seçimlere ilişkin izleyecekleri yol haritasını paylaştı. Erdoğan, “81 ilin tamamını görüşeceğiz, nerede, nasıl, kiminle kazanabileceğimizi konuşacağız. Sayın Devlet’le son görüşmemizde bu konuları en iyi şekilde tartıştık. Sayın Devlet’in dediği gibi ‘belirleyelim’ koçbaşlarını vurup yolumuza devam edeceğiz.” “Bizi yerelde en iyi şekilde temsil edecek, ilkelerimizi yaşatacak adaylarla milletimizin huzuruna çıkacağız.” söz konusu.

“MİLLETİN ÇİZDİĞİ YÖNDE İLERLİYORUZ”

Cumhur İttifakı’nda herhangi bir sorun olmadığını belirten Erdoğan, şöyle devam etti: “81 ili görüşüp nerede, nasıl, kimlerle kazanabileceğimizi konuşacağız. Görevli arkadaşlarımız bunları birlikte tartışacak, nihai kararları biz vereceğiz. ve yolumuza devam edeceğiz. Cumhur İttifakı konusunda hiçbir fikrimiz yok. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki, Cumhur İttifakı olarak milletin çizdiği doğrultuda ilerlemeye devam ediyoruz ve devam edeceğiz. Bu konuları en çok tartıştık. Sayın Devlet’le son görüşmemizde keyifli bir şekilde.

“ÖNCE RAM’LARI BELİRTELİM”

Sayın Devlet’in dediği gibi ‘koçlarımızı belirleyelim’ ve yolumuza devam edelim. Cumhur İttifakını en iyi şekilde temsil edecek, ilkelerimizi yerelde yaşatacak adaylarla milletimizin karşısına çıkacağız. Şehirlerimizi CHP’nin çöp, çamur ve çukur siyasetinden kurtaracak en gerçek adayları belirleyeceğiz. İnanıyorum ki, Türkiye’nin yönetimini CHP ve müttefiklerine teslim etmeyen vatandaşlarım, şehirlerinin yönetimini de ehil kişilere, yani Cumhur İttifakına devredecektir.

uluborluhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu