Haber

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’den çağrı: Baba evimizi güçlendirelim!

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, “Baba evimizi baba evimize çevirelim, baba evimizi güçlendirelim. Evsizlerin yanında olalım. Birlikte zengin olalım. Bu güzel ülkeyi birlikte sevindirelim. Baba evi bekliyor” dedi. Büyük, güçlü ve zengin bir Türkiye için sizlerleyiz.” .

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, bugünkü küme toplantısında yaptığı konuşmanın bir bölümünde şunları söyledi: “Babamızın evini babamızın evi olarak değiştirelim, babamızın evini güçlendirelim. Yetimler olalım. Birlikte zengin olalım. Bu güzel ülkeyi güzelleştirelim.” birlikte gülümseyin. Büyük, güçlü ve zengin bir Türkiye için.” Sosyal medya hesabından “Babamın evi seni bekliyor” paylaşımını yaptı. Lider Özel’in paylaştığı videoda yer alan sözler şöyle:

“Bu Cumhuriyet Halk Partisi sadece Cumhuriyet Halk Partisi mensuplarının değildir. Cumhuriyet Halk Partisi baba evidir. Herkes baba evinde doğar, bazıları bizim gibi baba evinde yaşar. Bazıları büyüğünü arar gider. , kimisi küçüğüne yerleşir, kimisi uzak oturur, kimisi yakınlarda ama hepsi biliyor Babamın evinde çorba kaynıyor, baca tütüyor.Ben zorda olsam, zorda olsam, sıkıntıda olsam, bir derdim var. Gideceğim baba evi. Bugün bu baba evi, başı dertte olan, halinden memnun olmayan herkesin baba evidir. Sorduğunuz zaman beğenmeyen yoktur, neden olmasın? Bu evde yer var mı? Bu baba evinin tapusu. Ne Özgür Özel ne de Kemal Bey. Ne İsmet Paşa ne de Bülent Ecevit vardı. Bu baba evinin tapusu, sizin olduğunuz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e kayıtlı. babandan daha çok sev.

Burayı babamın evine çevirelim. Babamızın evi için güçlenelim. Evsizlerin arasında biz de olalım. Babamızın evine gelin birlikte zengin olalım. Gelin babamızın evine gelin, bu güzel ülkenin yüzünü hep birlikte güldürelim. Bu güzel ülkeyi hep birlikte Atatürk’ün söylediği yere götürelim. Büyük, kudretli ve kudretli Türkiye’nin baba ocağı sizleri bekliyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu