Haber

Victor Nelsson: “Umarım Galatasaray’ı ve taraftarlarımızı mutlu edebilirim”

Danimarka formasıyla Dünya Kupası’nda mücadele edecek olan Galatasaray’ın başarılı stoperi Victor Nelsson, “Umarım Galatasaray’ı ve taraftarlarımızı mutlu edebilirim. Eğer başarılı olabilirsem, güzel oynayabilirsem de ayrıca mutlu olacağım, onları mutlu edebildiğim için” dedi.

Danimarka Ulusal Kadrosu ile Dünya Kupası’nda mücadele edecek olan Galatasaray’ın 25 yaşındaki savunmacısı Nelsson, GSTV’ye açıklamalarda bulundu. Victor Nelsson, “Çok mutlu olduğum bir durum, kendi vatanımı orada temsil ediyor olmak. Şu anda kendimi iyi hissediyorum. Her şey olabilir, çok büyük bir turnuva. Ama 7-8 maç içerisinde kupayı kazanabiliyorsunuz” ifadelerini kullandı.

” Fransa’yı en yeterli tanıyorum”

Fransa, Tunus ve Avustralya ile yer aldıkları D Grubu’nu değerlendiren Nelsson, “Danimarka âlâ bir kadro. Öbür rakiplerimiz de güçlü kadrolar. 1 ay içerisinde nerelere geleceğimizi göreceğiz. Daha evvel iki kez oynama fırsatı yakaladım, Fransa’yı en iyi tanıyorum. 4 ay içerisinde 2 kere onlara karşı oynadım. Zor olduklarını bilerek onlara karşı mücadele edeceğim” şeklinde konuştu.

Son olarak Dünya Kupası süresince sarı-kırmızılı taraftarların kendilerine vereceği desteğe de değinen Victor Nelsson, “Umarım Galatasaray’ı ve taraftarlarımızı keyifli edebilirim. Şayet başarılı olabilirsem, hoş oynayabilirsem de ayrıyeten keyifli olacağım, onları keyifli edebildiğim için, bizi destekledikleri zaman” diye konuştu. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu