Haber

Uğur Dündar takviye mesajı paylaştı! Hain ilan edildi! Lince tepkisi çok sert

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde yeni kabineyi açıkladı ve bu atamalardan en dikkat çekeni tabii ki Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek oldu.

UĞUR DÜNDAR’DAN MEHMET ŞİMŞEK’E DESTEK

Mehmet Şimşek, ilk açıklamalarında yüksek enflasyonla mücadele ve ekonomide rasyonel siyasete dönüş mesajını verdi. Mehmet Şimşek’e gazeteci Uğur Dündar da destek verdi.

DÜNDAR: MEHMET ŞİMŞEK’E YARDIMCI OLALIM

Uğur Dündar, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’e destek verildiğini Twitter hesabından paylaşarak şunları söyledi:

“Hepimiz Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve ekibine yardım etmeliyiz. Siyasi görüşlerimizi bir kenara bırakıp sorunun çözümüne odaklanmalıyız. Çünkü burası bizim ülkemiz. Kriz derin, durum vahim. başarısızlık olasılığını düşünmek bile istemiyorum.

TEPKİ VERENLERE ÇOK ZOR OLDU!

Uğur Dündar, Şimşek’e takviye kuvvetler paylaşarak kendisine tepki gösteren ve hakaret edenlere sert tepki gösterdi.

Dündar bir tweet daha atarak şunları söyledi:

‘Yaşayabilirliğin GERÇEK SORUNU BU’

“Öyle derin bir kutuplaşma ve ayrışma yaşıyoruz ki, karşı taraftan birisi ülke yararına bir şey yapsa ona hep ‘kara’ dememiz gerekiyor. ‘Beyaz’ diyene linç ediliyor. Ama hepimiz bu işin içindeyiz. Aynı kayık.Kaderimiz ortak.Hayatta kalmanın asıl sorunu bu!..”

Bir gönderi daha paylaşan Dündar, “Mehmet Şimşek ekonomide yapılan büyük hataları düzeltmeye çalışıyor, durum çok vahim, desteklemeliyiz” dediğim için bu iktidar döneminde ağır faturalar ödedi, son seçimde iktidar değiştirmeye çalıştı, Hâlâ yargılanıyordum, o an AK Parti’den ilan edildim!sözlerini verdi.

gulsehirhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu