Teknoloji

UFL’in PS5 ve Xbox Series Açık Beta Testi Duyuruldu

Strikerz Inc. tarafından hem Unreal Engine 5 ile geliştirilen hem de yayınlanacak olan UFL‘in PS5 ve Xbox Series açık beta testi duyuruldu. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Baldur’s Gate 3 Mod Desteği, Sıradaki Güncellemeyle Geliyor


Ünlü Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo tarafından büyük bir yatırım almış olan UFL, GamesCom 2021 Açılış Gecesi Canlı yayını sırasında duyurulmuştu. Strikerz Inc. tarafından Unreal Engine ile geliştirilen yeni oyunda, beş binden fazla lisanslı futbolcu arasından seçim yaparak kendi kulüplerinizi oluşturacak ve sonrasında en alttan zirveye kadar uzanan merdivenleri tırmanmaya çalışacağız. Simülasyon yönü ağır basacak olan UFL, diğer oyuncular ile kapışmaya da olanak tanıyacak.

UFL’in PS5 ve Xbox Series Açık Beta Testi Bu Hafta Gerçekleşecek

Geçtiğimiz yıl içerisinde Türkçe spikerlerin de olacağı ücretsiz UFL için, yakın bir zaman önce oyunun sosyal medya hesabı üzerinden yapılan duyuru ile PlayStation 5 ve Xbox Series için açık beta testi için tarih verildi.

7 – 9 Haziran 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek olan açık beta testi süresince, konsol kullanıcıları tercihen oyunu indirebilecek ve oynayabilecekler. Ayrıca geliştiricilere geri bildirim de yapabilecekler.

Geliştirici tarafından belirtilene göre kaydettiğiniz ilerleme de kalıcı olarak saklanacağı UFL, Ultimate Team gibi çevrimiçi oynanışa odaklanacak. Aradaki fark ise, her yıl sıfırdan kadro kurmak ve aynı başarıları yeniden kazanmak durumunda olmayacaksınız. Bu da, oyunun rakipleri karşısında bir avantaj olarak sayılabilir.

koprukoy-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu