Haber

Taha Duymaz’ın YouTube Hesabından Paylaştığı Yeni Video Tartışma Yarattı!

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremde hayatını kaybedenlerden biri de sosyal medya fenomeni Taha Duymaz oldu. Enkaz altında cansız bedenine 12’nci günde ulaşılan Taha hakkında akıl almaz tezler ve komplo teorileri üretildi.

Ailesinin bile Taha üzerinden prim yaptığı iddiaları ortaya atılırken, Taha’nın YouTube hesabından yapılan bir paylaşım tepki çekti.

Taha Duymaz imkansızlıklarla dolu mutfağında yaptığı yemeklerle tanınan bir isimdi. Yemek sevgisinin ardından Taha, TikTok’ta paylaştığı yemek görselleriyle ünlendi.

Kendine özgün bir hayat kurmaya çalışırken iki erkek kardeşiyle birlikte enkaz altında hayatını kaybetti.

Taha’nın kardeşleri Melek ve Umut’un cansız bedenleri depremin 12. gününde enkazdan çıkarıldı. Taha’nın cansız bedeni enkazdan çıkarılana kadar inanılmaz komplo teorileri ortaya çıktı.

Örneğin Seyhan Soylu o dönemde “Taha’nın enkaz altında olduğuna inanmadığını” söylemişti. Ailesinin Taha üzerinden prim yaptığını söyleyenler de oldu.

CZN Burak gibi isimler seferber edilse de Taha ve ailesi depremden ancak günler sonra tahliye edilebildi.

Taha Duymaz’ın o dönemde YouTube kanalını sattığı iddia edilmişti. Kanalı satın alan Ahmet Suphi Kaplan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Taha Duymaz’ın kanalı kendisine sattığını söyledi.

Hatta Taha’nın ailesinden ayrı bir eve gitmek için paraya ihtiyacı olduğunu ve bu yüzden hesabını sattığını söyleyenler bile oldu.

Taha’nın ölümünün ardından onun hakkında prim yapmak isteyen ve asılsız paylaşımlar yapan TikTok ve sosyal medya kullanıcıları da oldu.

Ve son olarak Taha’nın YouTube hesabından bir derleme videosunun yayınlanması tartışma yarattı.

Taha’nın hesabından yapılan bu paylaşım, “Taha öldü ve hesabına gıpta ediliyor” yorumlarına yol açtı.

Ne yazık ki Taha’nın ölümünü fırsat bilenler, hatta resmen ezenler oldu…

Yorumu size bırakıyoruz…

haber-ozvatan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu