Teknoloji

Sony, Geleceğin Oyun Vizyonu Hayalini Paylaştı

Sony, yayınladığı video ile geleceğin oyun vizyonu hayalini paylaştı. Söz konusu videodaki fikirler gerçeğe dönüştüğünde, çığır açan yenilikler ile karşılaşacağımıza şüphe yok. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: V Rising’in PlayStation 5’e Çıkış Tarihi Açıklandı


Gelişen teknoloji ile oyunlar da gelişiyorlar ve eskiye oranla artık çok daha üst düzey görselliğin yanı sıra, bu gelişimin donanıma da yansıması ile oynanış anlamında da hayranlık uyandırıcı deneyimler yaşamamız da kaçınılmaz oluyor. Sony, yayınladığı yeni video ile bundan on yıl sonra bizi bekleyecek yenilikler üzerine kurduğu hayalini gözler önüne serdi.

Sony Firması Geleceğin Oyun Vizyonu Hayalini Bir Video ile Paylaştı

Creative Entertainment Vision (Yaratıcı Eğlence Vizyonu) adı altında paylaşılan videoda, kontrol kolu dahil olmak üzere gelecekteki cihazlara yönelik pek çok yeniliği ekranımıza getirdi. Elbette bunun kendisine ait herhangi bir ürün ile ilgili olmadığına dikkat çeken Japon teknoloji devinin sunmayı hayal ettiği vizyonda oyun oynamak, hiç şüphesiz ki çok başka bir deneyim olacaktır.

Bahsi geçen videoda ayrıca bir kontrol cihazını ve bağlantılı bir kavisli ekran üzerinde oyun oynanan bir sekansın yanı sıra, Ghostbusters ve Horizon gibi oyun markalarını görebilmek de mümkün oluyor.

Her ne kadar eğlenceli de görülse ciddi olarak değerlendirirsek, bundan on yıl sonra Sony firmasının halen konsol üretmeye devam ettiğini varsaydığımızda belki de gelecekteki PlayStation cihazları ile videoda gördüklerimizi yaşama ihtimalimiz olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu