Haber

Salipazarı’nda Gençlere Yönelik Spor Etkinliği Düzenlendi

Samsun’un Salıpazarı ilçesinde çocuk ve gençlerin bağımlılıklardan uzak, sağlıklı bir şekilde gelişimlerini sürdürebilmeleri için “Sanal dünyadan” spor“salon” etkinliği düzenlendi.

Salı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen etkinlikte Salipazarı Belediyesi işbirliğiyle atletizm, boks, basketbol, ​​bilek güreşi, jimnastik, klasik Türk okçuluğu, güreş, futbol, ​​voleybol, kort tenisi ve masa tenisi branşlarında etkinlikler gerçekleştirildi. ve Gençlik ve Spor Bölge Müdürlüğü’nün yanı sıra mas güreşi ve matrak oyun gösterileri de yer alıyor. da sergilendi.

Gençlik merkezi eğitimlerinde zihin-zeka oyunları, müzik eğitimleri ve İngilizce grup etkinlikleri de gerçekleştirildi. Etkinliklere katılan maskot “Çakır” da herkesin ilgisini çekti.

Programda Salıpazarı Kaymakamı Salih Başara, Belediye Başkanı Halil Akgül ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, sporcu, çocuk ve gençlerle etkinliklere katılarak onlarla sohbet etti, antrenör ve öğretmenlerden bilgi aldı.

Yetkililer, çocukları ve gençleri sanal oyun ve uyuşturucu başta olmak üzere her türlü bağımlılıktan uzak tutmak, sağlıklı gelişimlerini desteklemek amacıyla her türlü eğitim ve çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

uluborluhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu