Haber

Meral Akşener İsrail’in Gazze saldırılarını kınadı

DÜZGÜN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener, “Gazze’de her geçen gün artan zulüm, bu geceki kara operasyonuyla artık geri dönülemez bir boyut kazanıyor. Netanyahu’nun terörüne göz yummaya devam edenler, şüphesiz tarihe bir utanç kaynağı olarak geçecektir. Uluslararası güvenlik krize terk edilecek.” “Bütün devletleri acilen bu terörün yaşanmaması için birlik olmaya davet ediyorum” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İsrail’in Gazze saldırılarına ilişkin sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Gazze’de her geçen gün büyüyen zulüm, bu geceki kara operasyonuyla artık geri dönülemez bir boyut kazanıyor. Tüm uluslararası normların hiçe sayıldığı bu vahşetin karşısında duramayan uluslararası toplum, bundan sonra insan haklarını nasıl savunacak? Nasıl savunabilir? demokratik değerler diyor, nasıl barış diyebilir?” “Netanyahu’nun terörüne göz yummaya devam edenler, şüphesiz tarihe bir rezalet olarak geçecektir. Uluslararası güvenliğin bir krize terk edilmemesi için tüm devletleri derhal bu terörü durdurmak için birlik olmaya davet ediyorum.”

kesap-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu