Ekonomi

Huobi, HTX tokenını avantajlarla tanıtıyor, dönüşüm için son tarihi belirliyor

SİNGAPUR – Kripto para borsası Huobi, bugün itibarıyla yeni HTX token’ı için para yatırma hizmetlerine resmi olarak başladı ve ayrıca kendi yerel HT token’ının bu yeni token ile değiştirildiğini duyurdu.

Bugünden itibaren Huobi hesap sahipleri hesaplarına HTX tokenlarını yatırabilecekler. Ek olarak Pazartesi günü kullanıcılara mevcut HT tokenlerini HTX’e dönüştürme fırsatı sunulacak. Erken dönüşüm yapmayı tercih edenler, yeni tokena hızlı geçişi teşvik eden uygun oranlardan yararlanacak.

Huobi, 2 Şubat 2024’e kadar HTX sahiplerine bir dizi avantaj sunmaya hazırlanıyor. Bu avantajlar arasında, potansiyel olarak daha geniş bir kullanıcı tabanının ilgisini çekebilecek ve borsadaki işlem hacimlerini artırabilecek işlem fiyatlarındaki indirimler de yer alıyor. Platformun bu girişimler aracılığıyla kullanıcı deneyimini ve değerini artırmaya yönelik çabaları, pazardaki konumunu güçlendirmeye yönelik stratejik bir atılımı işaret ediyor.

Buna ek olarak Huobi, HTX DAO listesinin oluşturulması ve platformun sunduğu hizmetlerin daha da geliştirilmesi dahil olmak üzere HTX için uzun vadeli bir planın ana hatlarını çizdi. Bu güncellemeler, Huobi’nin ekosistemini iyileştirme ve kullanıcılarına daha fazla yönetim gücü sağlama yönündeki daha geniş stratejisinin bir parçasıdır.

Borsanın bu sürecin tamamlanması için son tarihi 20 Ocak 2025 olarak belirlediğinden, HT’den HTX’e dönüşümle ilgilenen kullanıcıların karar vermek için önemli bir süresi var.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu