Haber

Ebru Şancı: Kadınlar utanıyor

Türkiye’yi derinden üzen deprem felaketinin ardından tüm kurumlar ve vatandaşlar yaraların sarılması için büyük çaba harcıyor.

Tüm ülkeyi şoke eden sarsıntıların ardından ünlü isimler tek yürek olarak afet bölgesine bağışta bulunarak yardım çağrısında bulundu; model Ebru Şancı sosyal medyadan yaptığı paylaşımla çok hassas bir noktaya değindi.

“Kadın Utanç”

2015 yılında futbolcu Alpaslan Öztürk ile evlenen 3 çocuk annesi Şancı, beyin sarsıntısı bölgesinde hijyenik ped ihtiyacına dikkat çekerek; Depremzedelerin yardım istemekten utandıklarını söyledi.

2015 yılında futbolcu Alpaslan Öztürk ile evlenen 3 çocuk annesi Şancı, deprem bölgesinde hijyenik ped ihtiyacına dikkat çekerek; Depremzedelerin yardım istemekten utandıklarını söyledi.

İki büyük hijyenik ped markasını etiketleyerek 856 bin takipçili Instagram sayfasının hikayeler bölümünü paylaşan ünlü isim şu ifadeleri kullandı:

“Ped ihtiyacı çok büyük”

Utanılacak bir şey yok, gerekli! Deprem bölgelerinde ped ihtiyacı çok fazlaydı ve bayanlar mahcubiyetlerinden dolayı söyleyemediler. Lütfen pekiştirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu