Haber

Bakanlar Kasapoğlu, Karaismailoğlu ve Yanık Muğla’daki Toplu Açılış Töreninde konuştu.

gençlik ve SporMuğla’da düzenlenen Toplu Açılış Töreninde Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık konuştu.

Kasapoğlu, Muğla’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Menteşe Atatürk Bulvarı Adliyesi yanında düzenlenen toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, sıcak karşılamalarından dolayı Muğla halkına teşekkür etti.

Muğla’nın bereketin simgesi olduğunu belirten Kasapoğlu, “Bu şehir cennet vatanın köşelerinden biridir. Dolayısıyla bu şehre hizmet etmek, bu şehrin insanını, bu şehrin gençlerini hizmet ve eserlerle geleceğe taşımaktır.” , bizim için büyük bir gurur, önemli ve önemli bir sorumluluktur.” dedim.

“Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde son 20 yılda Türkiye’nin her karışında izlerimiz ve sanat eserlerimiz olduğu gibi Muğla’da da güzel eserlerimiz var.” Kasapoğlu şunları söyledi:

“Tesislerimizde çalışmalarımız var. Bugün bu güzel buluşma ile bu güzel insanlar için, bu güzel ülke için bu güzel çalışmaları ve yeni yatırımları milletimizle buluşturacağız. Hayırlı olmasını diliyorum. Sevgili gençler” Millet bugün gençlik yatırımlarımızı Muğla’da buluşturacağız.Bu ülkenin gençlerinin vicdanıyla, emeğiyle, inancıyla ve enerjisiyle dünyanın en yetenekli gençleri olduğunu biliyoruz.Bu yüzden çalışma ve çalışmalarımızla inanıyoruz. ortaya koyduk bugünün yarının yıldızları bu vatanın şanlı bayrağını ay yıldızını en yükseklerde dalgalandıracak şampiyonlar Muğla’dan çıkacaktır.Her konuda birbirinden güçlü gençler yetiştireceğiz. saha, okçuluk, basketbol branşlarında Muğla ve ilçelerinden alıp geleceğe taşıyacağız.Bugün 5 binin üzerinde kapasite ile yeni yurtlarımızı hizmete açacağız. 850 bin bugün y. Muğla’da 5 bin kapasiteyi hizmete açıyoruz.”

Muhalif belediyelerde 1000 kişilik yurt bile olmadığını ifade eden Kasapoğlu, “Onlar bu meseleleri sadece gençler istismar ediyorlar ama biz Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde yarınlara hep birlikte gençlerle birlikte yürümeye devam edeceğiz. şimdiye kadar yaptık.” ifadeleri kullandı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu yaptığı konuşmada, tüm dünya krizlerle boğuşurken Türkiye’nin yatırımlarına ara vermeden devam ettiğini belirtti.

“Durmak yok, devam” diyerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde koştuklarını ifade eden Karaismailoğlu, Muğla genelinde çok iş yaptıklarını, devam eden projeleri bitirip yenilerini yapacaklarını söyledi.

“Durmayın devam edin diyoruz”

Vatandaşların daha iyi koşullarda ve daha rahat yaşaması için durmaksızın çalışacaklarını vurgulayan Karaismailoğlu, “Önümüzde değerli bir seçim var. Buradan, Muğla’dan tüm dünyaya haykırmaya hazırsınız inşallah? orada mısınız orada mısınız Allah hepinizden razı olsun onun liderliğinde 100 yılda yapılabilecek işleri son 20 yılda yapmış bir Türkiye var.” ifadeleri kullandı.

Türkiye’nin artık geri dönülmez bir yola girdiğine işaret eden Karaismailoğlu, “Şimdi 2023 seçimlerinden sonra Cumhurbaşkanımızın liderliğinde daha da hızlı adımlar atacağız, daha da hızlı hareket edeceğiz ve dünyada ilk 10’a girmek için hep birlikte mücadele edeceğiz. Gelişmiş ekonomiler.” dedi.

Bakan Karaismailoğlu, “Bazı insanlar çok konuşuyor ama bir işe yaramıyorlar” diyerek, yol ve köprü yaptıklarını, milletin geçim kaynağı olmaya devam ettiklerini kaydetti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde güçlü ve büyük bir Türkiye için çalışmaya devam edeceklerine işaret eden Karaismailoğlu, “Durmak yok yola devam diyoruz. Aşkla çalışan yorulmaz diyoruz. bugün açılacak tüm projeler Muğla ve Türkiye için hayırlı olsun.” dedim.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık da bu milletin yetimlerine insan olabilmek ve hizmette durmaksızın çalışmak için milletten görev istediklerini belirtti.

Bunu örgüt mensupları ile birlikte başaracaklarını belirten Yanık, “2002 yılında başlattığımız akıl almaz sosyal hizmet, sosyal hizmet ve sosyal yardım çalışmalarını sürdürmek, milletimizin ürettiği değere ortak olmak için sizlerle birlikte yürüyeceğiz. . O yüzden bugün burada bulunmanız değerli Cumhurbaşkanımız için bizler için bir anlam ifade ediyor, bir arada olmanız son derece değerli ve kıymetli, hepinize farklı şekillerde şükranlarımı sunuyorum.” sözlerini kullandı.

kumruajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu